Pusaudžu ballīte

PAKALPOJUMA APRAKSTS

Вечеринки для подростков big party rigaHolivudas šiks ar limuzīnu un bērnu šampanieti, pank-ballīte vai eksperimentu šovs. Viņi vēl joprojām ir bērni, bet tik ļoti vēlās būt kā pieaugušie. Pusaudži ir ideju ģenirātori – dzimšanas diena, Jaungada balle, Valentīna diena, Helovīni… Vai Jūs domājat, ka ta ir viss? Protams ka nē, kā tad viņus izklaidēt brīvlaikā? Paļaujaties uz mums, jo BIG PARTY ir uz viena viļņa ar jebkura vecuma grupas bērniem, un esam gatavi realizēt arī pusaudžu iedomātās ballītes!

BIG PARTY PASĀKUMU VIDE

Jūs varat izvēlēties vienu no mūsu klubiem, jebkuru restorānu vai vasaras terasi.  Labu laikuapstākļu gadījumā iespejams novadīt pasākumu mauriņā ar iespēju uzstādīt telti vai lielos āra lietussargus, šūpoles, moskītu aizskarius, ielu apsildes infrasarkano lampu, aprīkot teritoriju ar pufiem un plediem. Organizējam un vadām pasākumus arī boulingā, limizīnā pie jūras krasta, uz jahtas, pie baseina vai Jūsu mājās. 

Zāles, piknika vai laukuma noformējums ar tematisko dekoru, gēla baloniem, LED-apgaismojumu, konfeti un ziediem. Īpašu uzmanību mēs veltam foto stūrītim, kurš var būt personalizēts jebkurai tematikai vai citam dzīves notikumam. 

Svētku ēdienkarte un bezalhaholiskie kokteiļi, furšets pēc Jūsu velmēm – eiropiešu, nacionālajā vai veģitāriešu gaumē. Jūs varat pasūtīt picu, suši-setus vai desertus.

BIG PARTY SVĒTKU PIEPILDĪJUMS

Jūs var pasūtīt individuālu scenāriju vai gatavu šovu, radošās meistarklases, foršu disko ballīti ar sudraba konfeti un duci dažādu izmēru baloniem. Zinātniskais šovs, fotosesija panku stilā, intelektuālās vai sporta spēlēs. “Fashion” ballītes ar modes defile, skaistuma ballītes, spēles, konkursus, masku balli un karaokes vakaru!

Daudzi uzskata, ka jauniešiem vairs nav nepieciešams animators, pārsteigt mūsdienīgus bērnus šobrīd ir salīdzīnoši grūti, bet īsts pasākumu vadītājs (līdzīgi kā kāzās vai izlaiduma ballītēs) – tas noteikti tiks uztvers pozitīvi! Izklaides programma ar pasākuma vadītāju var būt aktīva, ka arī mierīga (ja pasākums norīsīnās restoranā, kur ir nepietiekoši vietas aktīvas programmas vadīšanai). Mūsu pierēdzējušajiem pasākuma vadītājiem nav grūtības novadīt jautrus pasākumus jebkurā vietā.

Kā skan svētki? Pati mūsdienīgākā mūzika skan BIG PARTY dīdžēju pavadībā, kur bērni laižas jautros dančos – smaids līdz ausīm un bērnu skanīgie smiekli gatantēti! Vēl iespaidīgākam efektam mums ir sava recepte kā izskrāšnot deju placi un padarīt dejas jautrākas – ar neaizmirstamu gaismu un lāzeru šovu! 

Spilgts un oriģināls pasākums ar aizraujošām šova programmām, kuras speciāli veidotas dažāda vecuma kategorijām:

– burbuļu šovs, 

– neona ballītes, 

– fokusi un illūzija,

– konkursi ar garšīgām balvām,

– interesanti  kvesti, fotoorientēšanās ar limuzīnu,

– izzinošas un interesantas meistarklases,

– īslaicīgi tetovejumi un matu krāsošana,

– tematīskās ballītes.

Koši kostīmi, dažādi rekvezīti un pārsteidzoši specefekti – aukstais uguns, sudraba lietus neona gaismā un daudz kas cits, kas rada īsta šova garu un pārsteigs par pusaudžus! 

PAPILDUS PAKALPOJUMI NO BIG PARTY

Jūs varat pasūtīt pašu svarīgāko pasākuma sastavdaļu – torti pielagotu Jūsu ballītes tematikai.

Piedāvājām profesionālus fotogrāfa un video oparātora pakalpojumus, Jūsu pasākumam. Baudiet realā pasākuma burvību, bet mūsu profesionāļi iemūžinās īstos mirkļus, īstajā brīdī. 

Satikt, atvest un aizvest mājās Jūsu bērnus – viens no klientu pieprasītākajiem pakalpojuma veidiem. Mēs rūpējamies par Jūsu labsajūtu un drošību sākot ar satikšanu, beidzot ar mājās aizvadīšanu.  BIG PARTY Jūs varat pasūtīt transfēras taksi, mikroautobusu vai pat limuzīnu.

BIG PARTY MISIJA:

Saliedējam, uzlādējam ar pozitīvām emocijām, dodam iespēju izpausties, kā arī paplašinām redzes loku un mācāmies jaunām lietām visi kopā!

PASŪTĪT

pasākumu BIG PARTY