BĒRNU PASĀKUMI UN LUGAS

PAKALPOJUMA APRAKSTS

Детские праздники и спектакли big party rigaDzimšanas diena, Jaunais gads, izlaidums bērnu dārza vai skolā – šie visi ir lieliski iemesli, lai iepriecinātu savus bērnus ar neaizmirstamu šovu. Bērna emocinālā attīstībai ir liela lomu bērna personības audzināšanā, tāpēc mūsu animātori iesaista katru bērnu uzstāšanās procesā, palīdz bērniem sadarboties savā starpa, ar pasaku tēliem gan ar dzīvniekiem. Mūsu izklaides programmas ir pārdomātas, tās ļauj iejusties svētku atmosfērā viesiem klātesošajiem.

BIG PARTY PASĀKUMU VIDE

Jūs varat izvēlēties vienu no mūsu klubiem, jebkuru bērnu kafejnīcu vai vasaras terasi. Labu laikuapstākļu gadījumā iespejams novadīt pasākumu mauriņā ar iespēju uzstādīt telti vai lielos āra lietussargus, šūpoles, moskītu aizskarius, ielu apsildes infrasarkano lampu, aprīkot teritoriju ar pufiem un plediem. Organizējam un vadām pasākumus arī bērnudārzā, skolā un Jūsu mājās! 

Zāles, piknika vai laukuma noformējums ar tematisko dekoru, gēla baloniem, LED-apgaismojumu, konfetēm un ziediem. Īpaša uzmanību mēs veltam foto stūrītim, kurš ir personalizēts priekš katra jubilāra, kā arī pieskaņojam to pasākuma tematikai.

Bērnu ēdienkarte, dzērieni un furšets pēc Jūsu velmēm – eiropiešu, nacionālajā vai veģitāriešu gaumē. Jūs varat pasūtīt jubilāra iecienīto picu, kā arī saldo kārumu galdu (candy bar). 

BIG PARTY SVĒTKU PIEPILDĪJUMS

Jūs varat pasūtīt individuālu scenārija programmu, gatavus šovu vai veselu izrādi ar Jūsu bērnu dalību. Par drošību varat nezutraukties, jo mūsu bērnu šovi, fokusi un mini-cirks ar dzīvniekiem ir pārdomāti un piemēroti bērniem vecumā no 3-12 gadiem. 

Bērnu svetki pārvēršās par īstu pasaku, kad dzimšanas dienas pasākuma ierodas dzīvepriecīgi, aizraujoši, jauni, bērnus mīloši animātori, burvju mākslinieki, klauni, lielās lelles un pat milzīgi roboti. Gaidiet mūs ciemos, kā mēs gaidām Jūs! 

Kā skan svētki? Pati mūsdienīgākā mūzika skan BIG PARTY dīdžēju pavadībā, kur bērni laižas jautros dančos. Smaids līdz ausīm un bērnu skanīgie smiekli gatantēti! Vēl iespaidīgākam efektam mums ir sava recepte kā izskrāšnot deju placi un padarīt dejas jautrākas – ar neaizmirstamu gaismu un lāzeru šovu! 

Īstanojam jebkuru pasaku vai mūltfilmas sižetu realitātē. Mēs piedāvājam:

– burbuļu šovu, 

– mini cirku ar draudzīgiem dzīvniekiem, 

– bērnu diskotēkas,

– burvju šovus,

– konkursus ar garšīgām balvām, 

– bērnu kvestus, 

– izzinošas un interesantas meistarklases, 

– seju apgleznošanu ar akvagrimu.

Un protams režisējam lugas un rakstām scenārijus. Koši kostīmi, dažādi rekvezīti un pārsteidzoši specefekti – aukstais uguns, sudraba lietus neona gaismā un daudz kas cits, kas rada īsta šova garu. Ziniet, tas patiks ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem!

PAPILDUS PAKALPOJUMI NO BIG PARTY

Pie mums Jūs varat pasūtīt svētku kūku – gardums, bez kura neiztikt ne vienā dzimšanas dienas ballītē.

Piedāvājām profesionālus fotogrāfa un video oparātora pakalpojumus, Jūsu pasākumam. Baudiet realā pasākuma burvību, bet mūsu profesionāļi iemūžinās īstos mirkļus, īstajā brīdī. 

Satikt, atvest un aizvest mājās pašus jaunākos pasākuma viesus un vecākus pēc pasākuma – viens no klientu pieprasītākajiem pakalpojuma veidiem. Ļoti ērti un patīkami pēc pasākuma tikt aizvestam. BIG PARTY Jūs varat pasūtīt transfēras taksi, mikroautobusu vai pat limuzīnu. 

BIG PARTY MISIJA:

Dāvāt brīnumus, pārsteigt, ļauties fantāzijai un atdzīvināt katrā bērnā īstas emocijas.

PASŪTĪT

pasākumu BIG PARTY