Sākums » Par mums »

BIG PARTY NOTEIKUMI

Pasākumu organizēšanas aģentūra BIG PARTY piedāvā savus piedāvājumus, zemāk norādītajā ofertē. Pasūtot pasākumu no BIG PARTY tiek uzskatīts, ka klients ir iepazinies ar ofertas nosasījumiem. 

Organizators

Pasākuma aģentūras BIG PARTY vadītājas personā, Anastāsija Kuriliviča (SIA “BIG PARTY” Reģ.Nr.40103744067, Kr. Valdemāra 99-14, Rīga, LV-1013) turpmāk – Organizātors, piedāvā pasākumu organizēšanas pakalpojumus.

Klients

Organizātors piedāvā pasākumu organizēšanas pakalpojumus fiziskām personām, komercorganizācijām un nekomercionālām organizācijām.

Uzņēmuma BIG PARTY pakalpojumos ietilpst:

Intelektuāla kontēta izstrāde: scenāriji, programmas, izrādes, mūsu telpu īrēšana un papildus telpu īrēšana ar starpniekiem, organizācija, pasākumu un šovu vadīšana un koordinācija, pasākumu dekorēšana, foto un video organizēšana, montāža un daudz kas cits.

Uzņēmuma BIG PARTY pakalpojumu izmaksas

Mūsu organizācijas pakalpojumu izmaksas tiek noteiktas un aprēķinātas tāmēs, konkrēta pasākuma ietvaros iepriekš to saskaņojot ar klientu. Klients ir tiesīgs piedalīties opciju saraksta apspriešanā, organizējot pasākumu vai arī uzdot to darīt pašam Organizatoram.

Pasūtījuma veidi

Lai pasūtītu Organizatora pakalpojumus, Klients var aizpildīt pasūtījuma formu mūsu mājas lapā www.bigparty.lv, piezvanīt uz mājas lapā norādītajiem numuriem, pasūtīt pasākumu pa e-pastu vai uzrakstot mūsu menedžerim Facebook vai  WhatsApp. 

Apmaksas nosacījumi

Pēc tā, kad Klients ir apstiprinājis tāmi, Organizators sastāda gala rēķinu apmaksai. Pēc apmaksas veikšanas Organizators sāk organizēt pasākumu un gatavot visu nepieciešamu, ņemot vērā pasūtījuma nosacījumus.

Termiņi

Pasākuma diena: – ir Organizatora vienīgai un galīgais pakalpojumu izpildes termiņš.

 

Priekš klientiem ir noteikti sekojošie termiņi:

Vēlamais termiņš: – pasūtīt pasākumu ne vēlāk kā 3 nedēļas PIRMS pasākuma organizēšanas. Īpašos gadījumos ir nepieciešams ātrāk nekā 3 nedēļas pirms, par ko uzreiz Organizators arī paziņo.

Pieņemamais termiņš: pasūtīt pasākumu ne vēlāk kā 2 nedēļas PIRMS pasākuma organizēšanas. Ja klients pasuta pasākumu vēlāk kā 2 nedēļas iepriekš, Organizators ir tiesīgs atteikties no pasākuma organizēšanas, kur gatavošanās prasa vairāk laika, nekā 2 nedēļas.

Kritiskais termiņš: ja klients vēršas pie pasākuma Organizatora 3 dienas PIRMS pasākuma, Organizators NEPIEDĀVĀ unikālu pasākuma organizēšanu ar šovu un scenāriju, bet piedāvā standarta pasākuma komplektu.

Personas piekrišana par fotogrāfiju un viedo publicēšanu

Noslēdzot darījumu, tiek uzskatīts, ka Klients dot savu piekrišanu, izvietot sociālajos tīklos  fotogrāfijas un video ierakstus, kuri tika uzņemti pasākuma laikā, kā arī izmantot tos mārketinga mērķiem reklamējot firmu BIG PARTY. 

Kļustie par mūsu draugu un sekotāju