Sākums » Par mums »

BIG PARTY LOJALITĀTES PROGRAMMA

KAS IR LOYALTY PROGRAMMA?

BIG PARTY lojalitātes programma ir izstrādāta gan priekš patstāvīgajiem, gan jaunajiem Klientiem. Mēs augstu novērtējam Jūsu uzticēšanos un vēlamies, lai katrs Klients justos īpašs.

Vienreizējā bonusa karte

Mūsu BIG PARTY piedāvātā bonusu sistēma stimulē klientus pasūtīt pasākumu pie mums atkārtoti. Izdarot vienreizējo pasūtījumu Jūs saņemat bonusus no aprēķina 100 EUR – 1%. Piemēram, ja Jūs pasūtījāt pasākumu pirmo reizi 500 EUR vērtībā, tad nākošajam pasākumam saņemat 5% atlaidi. Šo bonusa sistēmu var piemērot tikai vienu reizi. Bonusu sistēma ir derīga pasākumiem 3 000 EUR vērtībā, kas nozīmē, ka maksimālā bonusa atlaide būs 30%! Lai realizētu šo bonusa sistēmu, uzrādiet savu vienreizējo bonusa karti. 

Klienta uzkrājuma karte

BIG PARTY uzkrājuma karti saņem katrs jaunais klients, izdarot savu pirmo pasākuma pasūtījumu. Katra apmskātā pasūtījuma summa tiek uzkrāta uz Jūsu kartes, un sasniedzot konkrēto summu par visiem veiktajiem pasākuma pasūtījumiem, Jūs saņemat Diskonta karti. Neaizmirstiet uzrādīt savu uzskrājuma karti veicot jaunos pasākuma pasūtījumus.

Klienta diskonta kartes

Uzkrājot konkrēto summu uz savas uzkrājuma kartes, mēs Jūms par to pavēstīsim un izsniegsim:

apmaksājot pasūtījuma kopsummu no 1 000 EUR, beztermiņa diskonta karti ar 3% atlaidi visiem nākošajiem pasākuma pasūtījumiem*;

apmaksājot pasūtījuma kopsummu no 3 000 EUR, beztermiņa diskonta karti ar 10% atlaidi visiem nākošajiem pasākuma pasūtījumiem*;

apmaksājot pasūtījuma kopsummu no 10 000 EUR, beztermiņa diskonta karti ar 30% atlaidi visiem nākošajiem pasākuma pasūtījumiem*.

* Atlaide tiek piešķirta tikai pakalpojumiem no sadaļas “Svētku aizpildīšana”. Pakalpojumi no sadaļām “Brīvdienu vieta” un “Papildu pakalpojumi” tiek apmaksāti saskaņā ar tāmi.

BIG PARTY promo kodi

Ja Jūs esat mūsu aktīvais sekotājs, Jūs būsiet pirmais, kurš uzzinās mūsu promo kodu. Šo vārdu vai vārdu savienojumu, Jūs sastapsiet ja sekojat līdzi mūsu video YouTube kanālā, sekojat līdzi mūsu publikācijām Facebook vai Instagram. Informācija par proma koda termiņu, pakalpojuma veidu un izmēru uzzināsiet turpmat, nepalaidiet garām šādu iespēju! 

Dāvanu sertifikāti un labdarība

BIG PARTY piedalās bērnu labdarības akcijā, palīdzot organizēt pasākumus maznodrošinātām ģimenēm un invalīdiem. Tāpat Jūs varat iegādāties dāvanu sertifikātu bērnu pasākuma organizēšanai, un uzdāvināt to tiem, kuri nevar sev to atļauties. Dāvājiet labsirdību kopā ar mums! 

BIG PARTY MISIJA:

Kur esam mēs – tur ir svētki!

BIG PARTY KLUBI / КЛУБЫ BIG PARTY

Paldies, ka esat ar mums!

Kļustie par mūsu draugu un sekotāju