ROMANTIKA UN PĀRSTEIGUMI

PAKALPOJUMA APRAKSTS​

Романтика и сюрпризы big party rigaValentīndiena, kāzu gadadiena, romantiskas tikšanās un, protams, bildināšana. Šo dzīves notikumu vērtība ir tajā, ka šādi mirkļi savieno divas tikko satikušās dvēseles un prātus, rodas mīlestība, rūpes un cieņa visa mūža garūmā. Pat tad, ja Jūs neesat īsts/a romantiķis/e, gan Jūs, gan Jūsu otra pusīte novērtēsiet mūsu sarūpētos pārsteigumus. BIG PARTY garantē delikātu pasākumu organizāciju īpašiem dzīves mirkļiem.

BIG PARTY PASĀKUMU VIDE

Romantīskās vietas pārīšiem “Četras stihijas” Ūdens – izbrauciens ar laivām, jahtu vai pastaiga gar jūru. Gaiss – lidojums ar gaisa balonu, vai vakariņas uz jumta. Uguns – vakariņas pie kamīna, ugunskura vai sveču gaismā. Zeme – romantisks pikniks parkā vai dārzā. Mēs uzstādāsim telti priekš Jums diviem un aprīkosim jebkuru citu vietu.
Rotājam zāli un telpas ar īstiem ziediem, hēlija baloniem, LED-lampu virtnēm, svecēm un laternām. Mēs varam piedāvāt arkas rotātas ar īstiem ziediem, baltie lietussragi, burti “LOVE”, vāzes/kollonas/statujas ar ziediem, tekstilu rotāšanai un citas dekorācijas.
Ēdienkarte priekš romantiskiem notikumiem– eiropiešu, nacionālajā vai veģitāriešu gaumē. Jūs varat pasūtīt barbekju, alus vai jūras plati ar dažādām delikatēsēm, vai arī picu, suši un desertus. Visus cienastus mēs servējam Jūsu izvēlētajā tematikā.

BIG PARTY SVĒTKU PIEPILDĪJUMS

Jūs varat pasūtīt individuāli izstrādātu scenāriju no BIG PARTY. Tas nozīmē, ka Jūsu romatiskā tikšanās/notikums būs rūpīgi pārdomāts un saplānots ar dažādiem pārsteigumiem un bez liekām pauzēm.
Tā kā romantiskoas randiņos trešais ir vienmēr lieks, cilvēks no mūsu puses būs nemanāms mīlestības gariņš, kurš burs pārsteigumus un būs lielisks palīgs. Papildus efektam piedāvājam “cosplay” animātorus, kuri parādīsies negaidīti, lai piepildītu romantiskos brīžus ar pozitīvām emocijām.
Apgaismojums un mūzika spēlē īpašu lomu romatiskam noskaņojumam. Mēs iesakam dzīvo mūziku: vijole, saksafons, ģitāra vai pārnēsajamo tumbiņu ar romantisku pleilistu. Apgaismojam lieliski derēs – sveces, LED-apgaismojums, lāpas vai brīnumsvecītes.
Piedāvājam dejošanas un mūzikas šova programmu, kosplejus, papīra laternu laišanu nakšņotās debesīs, gaisa pūķi, romantiski kvesti. Pārsteidzoši specefekti – aukstais uguns, sudraba lietus neona gaismā un daudz kas cits, kas ļaus baudīt romantiskus mirkļus divatā.

PAPILDUS PAKALPOJUMI NO BIG PARTY

Jūs varat pasūtīt kūku, lai saldi noslēgtu romantisko vakaru – kūka sirds formā vai mazās kūciņas.
Pa visam noteikti pasūtītiet nemanāmu professionālu foto vai video operatoru. Kurš iemūžinās skaisto notikumu uz kuru Jūs varēsiet atskatīties pat ne vienu reizi vien. Šādas atmiņas ir nenovērtējamās.
Par transportu ir vērts parūpēties laicīgi, pasūtiet pie BIG PARTY transfēras taksi vai limuzīnu. Jo mazāk diskomforta, jo lieliskāki romatiskie brīži!

BIG PARTY MISIJA:

Mēs radām īpaša siltuma un aizraujošas neparedzamības atmosfēru!

PASŪTĪT

pasākumu BIG PARTY