KORPARATĪVI UN IZLAIDUMI

PAKALPOJUMA APRAKSTS

Корпоративы и выпускные big party rigaDraudzīga atmosfēra, neformāla vide, smiekli un dejas līdz rītausmai. Iedzīvināsim korporatīvu, vecmeitu un vecpuišu ballīti, kā arī izlaidumu. Satuvināsim un padarīsim draudzīgu jebkuru kolektīvu!

BIG PARTY PASĀKUMU VIDE

Jūs varat izvēlēties vienu no mūsu klubiem, jebkuru restorānu vai vasaras terasi.  Labu laikuapstākļu gadījumā iespejams novadīt pasākumu mauriņā ar iespēju uzstādīt telti vai lielos āra lietussargus, šūpoles, moskītu aizskarius, ielu apsildes infrasarkano lampu, aprīkot teritoriju ar pufiem un plediem. Organizējam un vadām pasākumus arī viesu namos, kultūras namos, boulingā, limizīnā pie jūras krasta, uz jahtas, pie baseina vai Jūsu mājās vai ofisā.

Zāles, piknika vai laukuma noformējums ar tematisko dekoru, gēla baloniem, LED-apgaismojumu, konfetti un ziediem. Īpaša uzmanību mēs veltam foto stūrītim, kurš var būt personalizēts ar Jūsu kompānijas logo, dekorēts studentu stilā vai būt atbilstošs jebkuram citam dzīves notikumam.

Svētku ēdienkarte, dzērieni un furšets pēc Jūsu velmēm – eiropiešu, nacionālajā vai veģitāriešu gaumē. Jūs varat pasūtīt dārzeņu, alus vai jūras plati ar dažādām delikatēsēm, vai arī picu, suši un desertus.

BIG PARTY SVĒTKU PIEPILDĪJUMS

Jūs var pasūtīt individuālu scenāriju vai gatavu šovu, (dejošnas meistarklases – salsa, hip-hops, kizomba), kurš raiti pārvērtīsies īstā diskotēkā. Pasākuma fotosesija Jūsu ballītes tematikas stilā, lai šī ballīte vel ilgi paliktu Jūsu atmiņās. Tāpat varam novadīt intelaktuālās spēles, konkursus, masku balli un karaokes vakaru!

Lai ballīte kļūtu ar vien interesantāka un aizraujošāka, pasākumu vada profesionāls vadītājs, aktieri un elpu aizraujoši animatori, kuri neļaus noplakt Jūsu enerģijas lādiņam! 

Pati populārākā mūzika no BIG PARTY dīdžejiem, komplektā profesionālas skaņas un apgaismojuma ierīces. Pēc Jūsu īpašām velmēm, varam organizēt arī dzīvo mūziku, jebkurā stilā, sākot no džaza līdz rokenrollam.

Šova programmas jautrām korporatīvām ballītēm, kāzām, jubilejām ir nepieciešmas, lai izklaidētu viesus un radītu neaizmirstamus mirkļus. Šova programmas izklaidē un vizuāli izrotā vakaru.

Katru izklaides programmu veido profesionāli mākslinieki, tāpēc Jūs varat būt parliecināti par augstu pakalpojumu kvalitāti:

– barmeņu šovs,
– iluzionistu priekšnesums,
– smilšu gleznu šovs,
– burbuļu šovs (Big Party vizītkarte),
– led vai uguns šovs,
– konfeti šovs vai balonu šovs.

PAPILDUS PAKALPOJUMI NO BIG PARTY

Jūs varat pasūtīt pašu svarīgāko pasākuma sastavdaļu – torti atbilstoši Jūsu velmēm (firmas, universitātes, u.c. logotipi).

Piedāvājām profesionālus fotogrāfa un video oparātora pakalpojumus, Jūsu pasākumam. Baudiet realā pasākuma burvību, bet mūsu profesionāļi iemūžinās īstos mirkļus, īstajā brīdī.

Satikt, atvest un aizvest mājās Jūsu viesus un vecākus pēc pasākuma – viens no klientu pieprasītākajiem pakalpojuma veidiem. Mēs rūpējamies par Jūsu labsajūtu sākot ar satikšanu, beidzot ar mājās aizvadīšanu.  BIG PARTY Jūs varat pasūtīt transfēras taksi, mikroautobusu vai pat limuzīnu.

BIG PARTY MISIJA:​

Iešūpot jebkuru ballīti, saliedēt komandas un tās garu, aizvadīt studentus lielajā dzīvē.

BIG PARTY – NO STRESS!

PASŪTĪT

pasākumu BIG PARTY