Sākums » Pakalpojumi » 

BIG PARTY KLUBI

BIG PARTY KLUBI ATPŪTAI UN RĀDOŠIEM CILVĒKIEM

Праздник по специальному заказу big party riga

BIG PARTY piedāvā savas telpas radošām personībām, kolektīviem, ģimenes pasākumiem un atpūtai draugu kompānijā, ka arī piedāvāsim palīdzēt organizēt jebkuru Jūsu pasākumu. Šāds formāts būs interesnats:

Šajā programmā Jūsu bērns varēs pats organizēt jautru dejas konkursu, piedalīties teātra studijā, kļūt par literatūras kluba biedru un pievienoties citām interesantām aktivitātiem kopā ar saviem draugiem, vecākiem un pedagogiem.

Jauna dziesma vai vesels albūms, stendaps, dzeju krājums, grāmatas publicēšana, fotogrāfiju vai gleznu izstāde, viss kas ir ievērības cienīgs, BIG PARTY telpas ir vieta, kur varat publicēt un prezentēt savus darbus, pat ja tad, ja vēl neesat populārs.
Skatuve, skatītāji, žilbinošās kameras zibnspūldzes. BIG PARTY sniegs dažādas iespējas jaunajām zvaigznēm, lai padarītu tās par populārām. Tāpēc mēs ar šo piedāvājumu vēršamies tieši pie producentiem un jaunajiem aktieriem.
Tikšanās ar populātiem blogeriem neformālā vidē offlainā, kļūst par īstu trendu. Mums ir ko piedāvāt, skaistuma, modes un māmmiņu tematikai. Speciāli aprīkotas telpas priekš make up meistarklasēm un fotosesijām. Un protams priekš māmmiņām, kuras var satikties ar saviem bērniem mūsu klubā un apspriesties savā starpā par interesējošām un aktuālām tēmām.
Fotogrāfus vienmēr piesaista interastas vietas un neparasti dekori. Mēs esam pārliecināti, ka fotogrāfi augstu novērtēs BIG PARTY klubus un netikai dēļ foto modelēm, bet arī dēļ iespējas bildēt bērnu pasākumus, kur ir pilns ar rekvezītiem, košiem terpie, šoviem un citiem interesantiem notikumiem. 
BIG PARTY klubā ir iespējams uzfilmēt lielisku klipu, lai papildinātu savu portfolio. Iespaidīgi vidеo profesionālā apgaismojumā – neons, lāzeris un streboskopi. Skatuve un specifekti jūsu rīcībā. Pie mums ir pieejama milzīga vizuālo plānu palistre – sākot no baltiem rītiem līdz maģiskajām disko naktīm un relaksējošiem launžiem. 

Šovi, scenāriji, mūzikas pavadījumi, apgaismojums, dekori, cienasti un citas svarīgas detaļas, kuras Jūs var apspriest ar mūsu menedžeriem. 

BIG PARTY KLUBU NOMĀŠANA

BIG PARTY klubi atšķirās ar savu autor izstrādāto dizainu,ergonomiskumu un komfortu, pārdomātu un atjaunotu apgaismojumu un audiotehniku. Esam ekipēti ar speciālu aprīkojumu priekš mūsu īpašajiem šoviem, prezentācijām, modes skatēm un meistar klasēm.

Piedāvājam nomāt plašas telpas Rīgas centrā vai Purvciemā:

BIG PARTY CLUB [ Kr. Valdemāra,99 ]

Šis klubs būs lieliski piemērots ģimeņu svētku organizēšanai, kā arī bērnu izlaidumiem. Mūsu izklaides klubā ir viss labākais priekš bērniem:

LOUNGE NEO CLUB [ Andormedas gatve,12а ]

Klubs ideāli piemērots modes tusiņiem un diskotēkām. LOUNGE NEO CLUB – stilīgs interjers, transformējošā skatuve, plaša deju zāle, profesionāls apgaismojums, lampas ar neona apgaismojumu, dūmu mašīna, stilīgas mūzikas iekārtas, Lounge zona mierīgākai pasēdēšanai ar ērtu dīvanu 20 personām. 

Papildus ērtības

Jūs varat atnest savu iecienītāko ēdienu un dzērienus. Administrātors parūpēsies un palīdzēs Jums uzklāt svētku galdi. Varat atnes arī vienreizējos traukus vai arī iegādāties tos pie mums uz vietas.

!!!SVARĪGI: visiem visiem ir jābūt maiņas apaviem

BIG PARTY MISIJA:

Neierobežotas iespējas jūsu idejām!

REZERVĒT

BIG PARTY klubs no 50 EUR stundā

     individuāla konsultācija pa tālruni:

    PĀRDOŠANAS BALLĪŠU HĪTI BIG PARTY KLUBOS

    Kļustie par mūsu draugu un sekotāju