KĀZAS, BANKETI UN SVINĪBAS

PAKALPOJUMA APRAKSTS​

Свадьбы, банкеты и торжества big party riga BIG PARTY organizē lieliskus svētkus, no viesu saigaidīšanas līdz pat vakara noslēgumam. Jūsu kāzas, jubileja vai kāds cits ģimenes pasākums pārsteigs visus un kļūs par maģisku vakaru pieaugušajiem. Jūsu ideālas svinības tiks rūpīgi pārdomātas un organizētas, ja izvēlēsieties BIG PARTY par savu svētku rīkotājiem. Sastādiet viesu sarakstu, meklējiet tērpus, vairs ne par ko citu nesatraucaties, jo par visu pārējo parūpēsimies mēs.

BIG PARTY PASĀKUMU VIDE

Par pasākuma norises vietu Jūs varat izvēlēties jebkuru restorānu vai vasaras terasi. Labu laikuapstākļu gadījumā iespejams novadīt pasākumu svaigā gaisā ar iespēju uzstādīt telti vai lielos āra lietussargus, šūpoles, ielu apsildes infrasarkano lampu, aprīkot teritoriju ar pufiem un plediem. Organizējam un vadām pasākumus arī viesu namos, limizīnā vai jūras krastā.

Rotājam zāli un telpas ar īstiem ziediem, hēlija baloniem, LED-lampu virtnēm, svecēm un laternām. Mēs piedāvājam jebkāda veida stilistiku: grezno Klasiku, Art Deco, Skandināvu minimālismu, Neona apgaismojumu, Eko-stilu, Havaju stilā, kā arī austrumu motīvu u.c.
Kāzām piedāvājām atsevišķus rotājumus: kāzu arka rotāta ar īstiem ziediem, baltie lietussragi, burti “LOVE”, parakstīšanās galds jaunlāulātajiem, vāzes/kollonas/statujas ar ziediem, kāzu celiņš. Visās svinībās rotājam arī krēslus, ar bantēm un īpašu tekstila pārklājumu.

Svētku ēdienkarte, dzērieni un furšets pēc Jūsu velmēm – eiropiešu, nacionālajā vai veģitāriešu gaumē. Jūs varat pasūtīt dārzeņu, alus vai jūras plati ar dažādām delikatēsēm, vai arī picu, suši un desertus.

BIG PARTY SVĒTKU PIEPILDĪJUMS

Kāzu vai Jubilejas plānošanu vislabāk sākt no tematikas un stilistikas izvēles, jo no tā ir atkarīgs viss: dekorācijas, norises vieta, viesu dess-kods, ēdienkarte un protams, izklaides programma, kura palīdzēs Jūsu pasākumam kļūt oriģinālākam un krāšņākam.

Svinībās mēs vienmēr sagaidām ieraudzīt profesionālu pasākuma vadītāju vai animātoru, ar harismu un aktiera mākslu, kurš tajā pašā laikā būs ar jums uz viena viļņa, un aizraus jebkuru no Jūsu viesiem.

Pati populārākā mūzika no BIG PARTY dīdžejiem, komplektā profesionālas skaņas un apgaismojuma ierīces. Piedāvājam pasūtīt arī dzīvo mūziku, pielāgojot to sava pasākuma stilistikai – instrumentālā mūzika, mīļakā žanra dziedātājus vai kaver-grupu.

Ekskluzīvi mūzikas un dejas šovu programmas, humoristiskie uzstāšanās priekšnesumi, personalizēts slaid-šovs ar aizskustinošiem mirkļiem no Jūsu vai jubilāra dzīves. Jautri un oriģināli konkursi gan priekš pieaugušajiem, gan bērniem. Un protams, pārsteidzošas šova programmas:

– barmeņu šovs,
– iluzionistu priekšnesums,
– smilšu gleznu šovs,
– burbuļu šovs (Big Party vizītkarte),
– led vai uguns šovs,
– konfeti šovs vai balonu šovs.

PAPILDUS PAKALPOJUMI NO BIG PARTY

Jūs varat pasūtīt pašu svarīgāko pasākuma sastavdaļu – kāzu, banketu vai jubileju torti atbilstoši Jūsu velmēm.
Big Party piedāvā professionālus fotografa un video operatora pakalpojumus. Tāpat Jums ir iespēja pasūtīt fotozonu ar individuālu dizainu vai nomāt jau gatavus foto banerus ideālām bildēm ar viesiem.

Neviens iespaidīgs pasākums neapiesies bez koordinātora, pateicoties kuram viss noritēs gludi, tieši tā kā Jūs vēlējāties plānojot pasākumu programmu. Koordinātors seko līdzi tam, lai apmierinātu Jūsu velmes, lai pasākums sāktos un beigtos laicīgi, lai gaidīgākie viesi ierastos laikā un pilnā gatavībā, lai viesi zinātu kur atrast labākās vietas, lai ēdiens tiktu pasniegts silts un gards, savukārt viedooperātors tikmēr iemūžinās skaistākos svētku mirkļus. Ļaujieties pasākumu burvībai! 

Stilīgas un krāšņas pasākuma norādes palīdzēs Jūsu viesiem orientēties svīnību laikā!
Galda numuriņi, rādītāji, sēdvietu plāns, pasākumu programmas, viesu vārdu un uzvārdu kartītes, kura tiks novietota blakus galdam ar piederumiem.

Satikt, atvest un aizvest mājās kāzu viesus pēc pasākuma – viens no klientu pieprasītākajiem pakalpojuma veidiem. Ļoti ērti un patīkami pēc pasākuma tikt aizvestam. BIG PARTY Jūs varat pasūtīt transfēras taksi, mikroautobusu  kā arī kāzu kortežu.

BIG PARTY MISIJA:

Radām pasaku arī priekš pieaugušajiem, jo pieaugušie gluži kā bērni, nekad nebeidz sapņot!

PASŪTĪT

pasākumu BIG PARTY