Animators bērnu ballītei

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt

Animatori bērnu ballītei no aģentūras “Big Party” svētkus padara neaizmirstamus – vienalga, vai tā ir dzimšanas diena, izlaidums vai Jaunais gads.
Mums ir animatoru sagatavošanas sistēma. Viņi mācās būt par aktieriem, psihologiem un bērnu draugiem. Viņi zina visu par personāžiem, kurus spēlē, lai bērns nokļūtu īstā pasakā. 
Mūsu aktieriem/animatoriem ir nepieciešamā pieredze, spēļu rekvizīti un zināšanas, lai spētu aizraut katru bērnu un radītu spēļu zonās jautru atmosfēru.
Mūsu bērnu pasākumu vadītāji ir vispopulārākie un vispieprasītākie Rīgā un ir pieejami izbraukumos visā Latvijā. 
Animators bērnu ballītē prot radīt smieklus un jautrību, izklaidēt bērnus un panākt, ka šī dzimšanas diena/izlaidums paliek bērnu atmiņās kā īpašs notikums. Mūsu vadītāji lieliski saprotas ar bērniem, spēj izraisīt smieklus un nebeidzamu jautrību. “Big Party” arsenālā ir visdažādākie tērpi, spēles, neizsmeļamas ideju rezerves un viss tas, kas ir vajadzīgs bērnu fantāziju iemiesošanai!

Mūsu darbiniekiem ir bagātīga pieredze dažādu pasākumu vadīšanā un darbā uz skatuves. Mūsu bērnu animatori strādā atšķirīgās jomās:

  • izklaidējoši pasākumi (dzimšanas dienas, jubilejas, izlaidumi);
  • dalība lielos projektos (pilsētas svētki, kalendāra svētki, šova izrādes);
  • atbalsta dažāda veida sacensības;
  • piedalās izstādēs un reklāmas akcijās;
  • atbalsta labdarības projektus.

Bērnu ballīšu animatori ir ļoti pieprasīti bērnudārzu izlaidumos.

Bērnudārza izlaidums

Izlaidumi ar “BigParty” – tā vienmēr ir piesātināta interaktīva programma, lieliska mūzika un piemiņas dāvanas. Viss tas, kas šķiršanos no bērnudārza padara par priecīgiem un jaunu atklājumu svētkiem! 
Bērnu ballīšu vadītāji izraisa smieklus, kā arī veicina bērnu iztēli un veiklību aizraujošās viktorīnās un spēlēs. Savukārt pārsteidzošas pieredzes un eksperimentu un triku demonstrēšana uzskatāmi parāda mazajiem beidzējiem, cik daudz pārsteidzošu atklājumu viņus gaida skolā. Kopā ar jauniem un jautriem draugiem viņi uzzinās to, ka tiešām ir gatavi sēsties pie skolas sola!
Uzaicinot mūsu artistus uz bērnudārza izlaidumu, jūs vienmēr saņemsiet:

  • kvalitatīvas svinības ar pārsteidzošu scenāriju, kas piemeklēts īpaši bērnu vecuma kategorijai;
  • profesionālus animatorus ar vismaz 1 gada darba pieredzi; 
  • košus kostīmus, kas 100% atbilst fotogrāfijām mājaslapā.

Laba noskaņojuma cena nav liela – patiesam priekam un spilgtām atmiņām pietiek pasūtīt animatoru bērnudārza izlaidumam. Bērnu ballīšu vadītājs sev līdzi atvedīs neizsmeļamas ideju un joku rezerves, bet oriģinālie kostīmi un pārsteidzošie rekvizīti nevienu bērnu neatstās vienaldzīgu!

Tematiskās dekorācijas jūsu svētkiem

Jūs droši vien piekritīsiet, ka ievadīšanai skolnieku kārtā nepieciešama atbilstoša vide, lai radītu LIELUS svētkus vai svinības. Mūsu bērnu ballīšu vadītāji var visu: vajag tikai vēlēties, un viņi kopā ar dekoratoru komandu jebkuru svinēšanas vietu pārvērtīs par sapņu pili, grezna burinieka klāju vai zemūdens valstību, turklāt par nelieliem līdzekļiem. Simtiem krāsainu balonu un kilogrami raiba konfeti noformēs foto zonu. Svētkus padarīt patiesi grandiozus ir jūsu spēkos: papildiniet svētku programmu ar fantāzijas dekorācijām un satriecošiem saldumiem. Talantīgie operatori un fotogrāfi kadrā “noķers” pat visspriganākos bērnus un iemūžinās viņus prieku piesātinātos attēlos!

PASŪTĪT TĀMES APRĒĶINU 
Nosūtīt jums 3 tāmes variantus 30 minūšu laikā. Atstājiet savu tālruņa numuru, mūsu menedžeris ar jums sazināsies 10 minūšu laikā un piedāvās scenārija variantus (dažas no iespējām).

 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt