Portfolio
Sākums |  Portfolio |  Kalendāra svētki

Kalendāra svētki

Halovīni, Halovīni – jautrs un biedējoš pasākums. Noslēpumiem pilna atmosfēra, un ierastā tradīcija karnevāla tērpos iet ciemos pie kaimiņiem, un prasīt saldumus. Mēs piedāvajam jautru un šāusminoši interesantu scenāriju, priekš meitenēm un zēniem, jebkura vecuma. Tematiskie konkursi – izklaides : ķirbja krabis, trīskājainās sacīkstes, ķirbja hokeijs, zibenīgi ātrais pončiks, nozagt ķirbi, zirnekļtīkls, iepako mūmiju u.c. Ballītes beigās, protams neapieties arī bez ŠAUSMINOŠĀS diskotēkas.
Meteņi – spilgit, un jautri svētki! Piedāvājam pārsteidzošu tematisko scenāriju: Programma uz 45 minūtēm. Pašiem mazākajiem, mēs piedāvajam, svinēt Meteņus ar iemīļotajiem varoņiem: neliela iepazīšanās, kur bērni un pieaugušie iepazīsies ar Meteņu tradīcijām, un tās būtu, gan ziemas aizvadīšana, gan pavasara sagaidīšana, dziesmas, dejas, spēles un citas aizraujošās Meteņu tradīcijas, kuras ir vērts izbaudīt. P.S. šo svētku programma, var būt arī ilgāka.
Svētā Valentīdiena – Arī šos svētkus, esam pimērojuši bērniem. „Valentīnu skate”! Mēs aicinām meitenes un zēnus (6+), priekš kuriem esam sagatavojuši, izklaidējošu programmu, ar kuras palīdzību bērni varēs pilnībā iejusties Valentīdienas atmosfērā: piedalīšanās bruņinieku turnīrā, spēle „ Pati skaistākā un pievilcīgākā”, uzraut jautru deju, sacīkstēties trāpīgumā, ātrumā un uzmanībā, un protams, ka pasākuma beigās paši ar savām rokām varēs izveidot orģinālu, Valentīdienas kartīti. Pasākumu noslēgsim ar svētku diskotēku un fotosesiju.
Jaunais Gads – Mūsu brīnumu darbnīcā, ir savas Jaunā Gada tradīcijas, kur mēs organizējam neparastus, jautrus un individuālus svētkus, gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jūs paši varēsiet izvēlēties pasākuma scenāriju, pēc jūsu gaumes un velmēm. Jūs varat pavadīt, šos brīnišķīgos svētkus, kopā ar savu ģimeni mūsu klubā Jungle Party, kur jūsu bērni satiksies ar Sniegbaltīti un Salaveci, kā arī varat organizēt svētkus restorānā, kur jūs sagaidīs kostīmēta balle. Priekš mazajiem jūs varat izvēlēties, uzstāšanos ar pasaku varoņiem, un interaktīviem konkursiem, savukārt pusaudži varēs pavadīt vakaru, Jaungada diskotēkā.Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt