Portfolio
Sākums |  Portfolio |  Kalendāra svētki

Kalendāra svētki

Halovīni, Halovīni – jautrs un biedējoš pasākums. Noslēpumiem pilna atmosfēra, un ierastā tradīcija karnevāla tērpos iet ciemos pie kaimiņiem, un prasīt saldumus. Mēs piedāvajam jautru un šāusminoši interesantu scenāriju, priekš meitenēm un zēniem, jebkura vecuma. Tematiskie konkursi – izklaides : ķirbja krabis, trīskājainās sacīkstes, ķirbja hokeijs, zibenīgi ātrais pončiks, nozagt ķirbi, zirnekļtīkls, iepako mūmiju u.c. Ballītes beigās, protams neapieties arī bez ŠAUSMINOŠĀS diskotēkas.
Meteņi – spilgit, un jautri svētki! Piedāvājam pārsteidzošu tematisko scenāriju: Programma uz 45 minūtēm. Pašiem mazākajiem, mēs piedāvajam, svinēt Meteņus ar iemīļotajiem varoņiem: neliela iepazīšanās, kur bērni un pieaugušie iepazīsies ar Meteņu tradīcijām, un tās būtu, gan ziemas aizvadīšana, gan pavasara sagaidīšana, dziesmas, dejas, spēles un citas aizraujošās Meteņu tradīcijas, kuras ir vērts izbaudīt. P.S. šo svētku programma, var būt arī ilgāka.
Svētā Valentīdiena – Arī šos svētkus, esam pimērojuši bērniem. „Valentīnu skate”! Mēs aicinām meitenes un zēnus (6+), priekš kuriem esam sagatavojuši, izklaidējošu programmu, ar kuras palīdzību bērni varēs pilnībā iejusties Valentīdienas atmosfērā: piedalīšanās bruņinieku turnīrā, spēle „ Pati skaistākā un pievilcīgākā”, uzraut jautru deju, sacīkstēties trāpīgumā, ātrumā un uzmanībā, un protams, ka pasākuma beigās paši ar savām rokām varēs izveidot orģinālu, Valentīdienas kartīti. Pasākumu noslēgsim ar svētku diskotēku un fotosesiju.
Jaunais Gads – Mūsu brīnumu darbnīcā, ir savas Jaunā Gada tradīcijas, kur mēs organizējam neparastus, jautrus un individuālus svētkus, gan bērniem, gan pieaugušajiem. Jūs paši varēsiet izvēlēties pasākuma scenāriju, pēc jūsu gaumes un velmēm. Jūs varat pavadīt, šos brīnišķīgos svētkus, kopā ar savu ģimeni mūsu klubā Jungle Party, kur jūsu bērni satiksies ar Sniegbaltīti un Salaveci, kā arī varat organizēt svētkus restorānā, kur jūs sagaidīs kostīmēta balle. Priekš mazajiem jūs varat izvēlēties, uzstāšanos ar pasaku varoņiem, un interaktīviem konkursiem, savukārt pusaudži varēs pavadīt vakaru, Jaungada diskotēkā.Bērnu ballītes ir labākais veids, kā atzīmēt īpašus dzīves brīžus kopā ar saviem mazajiem vai vienkārši viņiem sagādāt papildus patīkamus mirkļus. Bērnu un jauniešu ballītes ir lielisks veids, kā svētku rīkošanu pacelt vēl nebijušā līmenī, lai patīkami pārsteigtu visus klātesošos. Šādi pasākumi vienmēr atstāj neaizmirstamus iespaidus, kas noteikti ar laiku kļūs par lieliskām atmiņām gan Jums, gan mazajiem ķipariem un visiem ciemiņiem.

Mēs uzņēmumā Big Party rīkojam dažādus tematiskos pasākumus kā pašiem mazākajiem svinētājiem, tā arī tīņu vecuma jauniešiem. Bērnu ballītes rīkošana bieži vien var izrādīties visai laikietilpīgs projekts, tādēļ piedāvājam savus pakalpojumus Jūsu pasākuma plānošanā un īstenošanā. Mūsu komandas profesionāļi ar šo nodarbojas jau vairāk nekā 10 gadus, tādēļ varēsim parūpēties, lai Jūsu pasākums norit nevainojami. Sniegsim Jums idejas un padomus, kā visus plānus īstenot un kā to labāk izdarīt. Mūsu pakalpojumos ietilpst ne vien parūpēties par palīdzību idejas tapšanā, bet arī tās praktiskā izpilde un rūpes par visām detaļām. 

Kā bērnu ballītes sastāvdaļu piedāvājam dažādu veidu šovus vai viesmāksliniekus, kuri izklaidēs visus klātesošos ar savu sniegumu. Jūsu svētku programmā ir iespējams iekļaut kādu no mūsu šova programmām, piemēram, burbuļu šovu, kurā varoņi veidos daudzus un dažādus burbuļus, kuri vienmēr aizrauj mazos skatītājus, kā arī burbuļu šova ietvaros visiem svinētājiem būs iespējams pašiem iesaistīties un aktīvi piedalīties burbuļu darināšanā.

Tiem, kuriem pie sirds iet zinātniskākas izklaides, dodam iespēju redzēt mūsu eksperimentu šovu, kura laikā būs iespējams vērot un pieredzēt gandrīz vai brīnumainas parādības, kas tiek veidotas ar zinātnisko eksperimentu palīdzību – šis šovs noteikti neatstās nevienu vienaldzīgo! Gadījumā, ja Jūsu gaviļnieks ir dzīvnieku mīļotājs, tad mini cirks būs īstā izvēle tieši Jūsu svētkiem, jo pieredzējušie dresētāji demonstrēs dažādo dzīvnieku talantus, izpildot interesantus un uzjautrinošus trikus. Ja vēlaties sava pasākuma programmā redzēt, ko citu, tad varam pieaicināt talkā animatorus, balonu meistaru vai iluzionistu, kuri katru pasākumu pārvērš īpašā piedzīvojumā – arī pieaugušie nespēs noticēt savām acīm! 

Pasākumu vadītāji labprāt iejutīsies Jūsu svētkiem piemērota tēla veidolā, lai bērnu ballītes apmeklētājiem uzburtu tematiski veidotu pasauli, kurā lieliski pavadīt laiku un gūt milzīgu pozitīvo emociju lādiņu. Piedāvājam pasākumu organizēšanu gan iekštelpās, gan ārā, lai arī Jūsu vasaras ballītes būtu nepārspējamas. 

Aicinām sazināties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju – vienosimies par visiem aspektiem, sākot ar pasākuma veidu un tematiku līdz pat ballītes norises telpām un dekorācijām, varēsim palīdzēt arī ar mūzikas izvēli, kā arī ēdienu un dzērienu nokomplektēšanu. Labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem un atrisināsim jebkādas neskaidrības, lai varētu rīkot Jūsu ideālo bērnu ballīti jau pavisam drīz!

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt