Bērnu svētku noformējums

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt

Mūsu radošā meistardarbnīca “Big Party” labprāt noformēs Jums telpu bērnu svētkiem, dekorēs foto sesiju, uzstādīs tematisku Candy bar.

Pie mums Jūs varat arī pasūtīt ielūgumu un vēlējumu albumu noformēšanu Jūsu bērna dzimšanas dienai.
Bērnu Dzimšanas dienas tematiskais noformējums rada nepieciešamo gaisotni un svētku noskaņojumu. 
Jums, dārgie vecāki, mēs esam apkopojuši daudzas idejas bērnu svētku noformēšanai.
Mēs Jums labprāt izdarīsim to un daudz ko citu!

Pinjatas

KAS TAS TĀDS IR?

Liela doba rotaļlieta, kurā iekšā var paslēpt konfektes, sīkas dāvaniņas, serpentīnu un konfeti. 
Figūriņai var būt balona, amizanta dzīvnieka, ziediņa vai mājiņas forma. Jo spilgtāk, jo labāk! Mūsu meistari Jums izgatavos jebkādas formas un lieluma pinjatu. Rotaļlietas tiek aplīmētas ar dažādu krāsu lentēm, gofrētu papīru, folija gabaliņiem vai mākslīgiem ziediem.
Kad rodas jautājums, ko tajā ielikt, tad atcerieties, kas parasti sastopams Jaungada paciņās. Šim nolūkam derēs gandrīz visas to sastāvdaļas. Vienīgais, ko vajadzētu atcerēties, veidojot pildījumu – tas viss agrāk vai vēlāk izbirs no pinjatas, tāpēc nevajadzētu likt to, kas var sasisties vai savainot viesus. 

KUR PIEKARINĀT PINJATU? 

Pinjatu piekarina ārā zem koka, kur aug zāle. Saldumi un rotaļlietas kritīs lejā, būtu skumji, ja viss šis prieks nonāktu uz putekļaina ceļa. Tomēr var izklāt skaistu pledu vai spilgtu plēvi. 
Telpās ar augstiem griestiem bieži mēdz būt ērti āķi. Bērnudārza mūzikas zālē mēs karinājām pie āķa, kas paredzēts Jaungada egles drošībai:-). Pašai rotaļlietai jābūt tādā augstumā, lai bērni to varētu pēc kārtas aizsniegt ar nūju. 
Mēdz būt gadījumi, kad pinjatu nav kur piekārt, tad var diviem pieaugušajiem uzdot turēt rotaļlietu virvē. 

KĀ SPĒLĒT?

Spēle sākas ar to, ka bērnam aizsien acis, pēc tam viņš tiek griezts apkārt ar nūju rokās. Pārējie viesi paiet malā. Un spēlētājs sāk dedzīgi vicināt nūju, cenšoties trāpīt pa pinjatu.
Spēlējot ar mazuļiem, kuriem vēl ir grūti vicināt nūju, var izmantot vienkāršotu pinjatas variantu ar lentēm, kuras paraustot, rotaļlieta pati atveras.
Pinjata momentāni piesaista bērnu uzmanību un sniedz daudz patīkamu emociju ne tikai bērniem, bet arī viņu vecākiem!

 

Tortes un keksi

Jūsu uzmanībai piedāvājam jaunas idejas gaviļnieka tortītei, kuras iemiesot palīdzēs mūsu radošās meistardarbnīcas konditors. Produkti, kas rotāti ar krēma rozītēm, lapiņām un šokolādes skaidiņām… Mūsu produktos tiek pielietotas daudzveidīgas tehnoloģijas un sastāvdaļas, kas ļauj radīt ekskluzīvu torti bērna dzimšanas dienai, kristībām, tematiskai ballītei.

Plāceņi: biskvīts (balts, šokolādes), sarkanais samts, medus, Napoleons 

Krēmi: saldā krējuma, biezpiena, jogurta, krējuma, vārītais, trifeļu, krēms brulē, citronu un apelsīnu mix, Mascarpone

Piedevas: augļi, rieksti, šokolāde, žāvētie augļi, marmelāde, cepumi…

 

Pārsteiguma balons 

Pārsteiguma balons – tas ir milzīgs balons, kas piepildīts ar konfeti un daudzām mazām bumbiņām, kurās savukārt ir mini konfektes. Pārsteiguma balons tiek piestiprināts pie griestiem un intriģē viesus visu svētku laikā. Tas ir efektīvs bērnu ballītes noslēgums. Kad svētki tuvojas beigām, bieži pietrūkst fināla punkta. Pārsteiguma balons ir tieši tas, kas vajadzīgs. Bērniem redzot animatori uzspridzina milzīgo balonu, pēc tam bērni ķer mazās bumbiņas, izņemot no tām konfektītes. 
Pārsteiguma balons ir piemērots jebkurai kompānijai. Tas nesprāgts skaļāk par parastu gaisa balonu. Izvēloties pārsteiguma balona lielumu, jāpievērš uzmanība svētku telpas lielumam. Dzīvoklim piemēroti būs pārsteiguma baloni ar 50-70 cm diametru, izvietošanai kafejnīcā un aktu zālēs var izmantot pārsteiguma balonus ar 100-150 cm diametru. Pārsteiguma balona sprādziens ir lielisks jebkuru svētku noslēgums! Pārsteiguma balona cena atkarīga no tā izmēra un pildījuma.

 

Šokolādes strūklaka

Tas ir ievērības cienīgs jebkuru svinību rotājums.
To var pasniegt svētku sākumā, apsveicot viesus, svinību noslēgumā kā desertu. Esam pārliecināti, ka Jūsu bērni būs sajūsmā par radošo pieeju šokolādes desertu pagatavošanā. Viņiem patiks veidot pašiem savus saldos šedevrus, liekot strūklakā augļu gabaliņus vai cepumus. 

Šokolādes garšu un krāsu strūklakai Jūs varat izvēlēties, balstoties uz savām vēlmēm un svētku tematikas:

  • Zemeņu
  • Baltā
  • Piena
  • Tumšā Rūgtā
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt