Derīga informācija
Uzdot jautājumu
UYP     N    
N I  6  O Y  NRC
9GR  W8M  4MO   
3 W  L   H  Q9W
G4X      W   
* Obligātie lauki

Lielās lelles

Mūsdienās viena no aktuālākajām  bērnu vizuālajām izklaidēm ir LIELĀS LELLES, kuras  izceļas ar savu neparasti lielo  izmēru un pārsteidz gan pieaugušos, gan bērnus. Bez šādām lellēm mūsdienās neapejas nevienā izstādē, promo akcijā, kā arī bērnu rītos un dzimšanas dienas ballītēs.

Parasti šīs lelles ir apmēram no viena līdz trīs metriem garas, lielākas par cilvēka augumu. Pašā lelles tērpā atrodas animātors, kurš attēlo izvēlētās lelles tēlu.  Šīs lelles mūsdienās ir populāras ar to, ka tās pa īstam atdzīvojās un padara brīnumainus jebkurus svētkus. Lielās lelles tēli, parasti ir kādas mūsdienās populāras multfilmas personāžs. Jūsu bērniem pa visam noteikti patiks lielā, dzīvā lelle, ar kuru varēsiet uzņemt draudzīgas un mīļas kopbildes, kā arī saņemt lielus un siltus apskāvienus. Salīdzinājumā ar uzzīmētajiem mūltfilmas varoņiem, lelles dejos, dziedās un spēlēs kopā ar jūsu bērniem.

Lielo leļļu tērpi tiek šūti speciālos ateljē, līdz ar ko tērpu kvalitāte ir pārsteidzoša, un liek bērniem noticēt, ka pie viņiem ir ieradies īsts disneja varonis.  Pievērsiet uzmanību tam, ka psihologi rekomendē aicināt lielās lelles, uz pasākumiem kuros bērnu vecums ir līdz sešiem gadiem, pārāk mazi bērni var nobīties no lielo leļļu izmēriem. Pašiem jaunākajiem iesakām pasūtīt animātorus, kāda mīļa dzivnieciņa lomā.


Uzdot jautājumu
8TT     5T7   
 J  K  2   IAJ
NH7  QCT  CF1   
I   K   L  WRH
8W6     1PP   
* Obligātie lauki