Lielās lelles

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt

Mūsdienās viena no aktuālākajām  bērnu vizuālajām izklaidēm ir LIELĀS LELLES, kuras  izceļas ar savu neparasti lielo  izmēru un pārsteidz gan pieaugušos, gan bērnus. Bez šādām lellēm mūsdienās neiztiek nevienā izstādē, promo akcijā, kā arī bērnu rītos un dzimšanas dienas ballītēs.

Parasti šīs lelles ir apmēram no viena līdz trīs metriem garas, lielākas par cilvēka augumu. Pašā lelles tērpā ir animators, kurš attēlo izvēlētās lelles tēlu.  Šīs lelles mūsdienās ir populāras ar to, ka tās pa īstam atdzīvojas un padara brīnumainus jebkurus svētkus. Lielās lelles tēli, parasti ir kādas mūsdienās populāras multfilmas personāžs. Jūsu bērniem pavisam noteikti patiks lielā, dzīvā lelle, ar kuru varēsiet uzņemt draudzīgas un mīļas kopbildes, kā arī saņemt lielus un siltus apskāvienus. Salīdzinājumā ar uzzīmētajiem multfilmas varoņiem, lelles dejos, dziedās un spēlēs kopā ar jūsu bērniem.

Lielo leļļu tērpi tiek šūti speciālos ateljē, līdz ar ko tērpu kvalitāte ir pārsteidzoša, un liek bērniem noticēt, ka pie viņiem ir ieradies īsts disneja varonis.  Pievērsiet uzmanību tam, ka psihologi rekomendē aicināt lielās lelles uz pasākumiem, kuros bērnu vecums ir līdz sešiem gadiem, pārāk mazi bērni var nobīties no lielo leļļu izmēriem. Pašiem jaunākajiem iesakām pasūtīt animātorus kāda mīļa dzivnieciņa lomā.

 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt