Portfolio
SākumsPortfolioWinx fejas

Winx fejas

Lielāka daļa mūsdienu meiteņu, vecumā no 6 – 12, ir lielas itāļu mūltiseriāla „Meitenes Winx” fanes. Dzimšanas dienas ballīte kopā ar Winx, un sižets pēc mūltfilmas motīviem, būs lieliska dāvana priekš jubilāres. Pasākuma laikā, ciemiņiem ar fejām Winx, būs jāiziet cauri pārbaudījumiem, maģiskajiem lāstiem, mūzikai, un kustīgām spēlēm, pēc kuras dalībnieki saņems pārsteigumus un dāvanas.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt