Portfolio
SākumsPortfolioVāģi

Vāģi

Esi sailgojies pēc mūltfilmas, „Vāģi” varoņiem? Jums gribas ātrumu un esat gatavi startam? Makvīns un viņa draugi, nevar dzīvot bez sacensībām, tāpēc viņi ir organizējuši jaunas sacīkstes, lai no jauna pārbaudītu, kurš ir ātrākais. Aicini draugu, kopā spiežat gāzi grīdā, un uz priekšu, apdzen pretinieku. Tāpat pasākuma gaitā, jūs gaidīs tematiskie konkursi un spēles, un pašās beigās saņēmsiet uzvaras medeļu, nepaliec pēdējais!
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt