Portfolio
SākumsPortfolioSupervaroņi

Supervaroņi

„Izglābt pasauli”, kopā ar iemīļotāko supervaroni - katra zēna sapnis, no 4 -10 gadu vecumam. Mūsu super – komandā ir : Zirnekļu cilvēks, Supermens un Fleš. Katram no viņiem ir super spējas. Jubilārs un viņa ciemiņi būs pārsteigti, tādiem viesiem. Pārvarot šķēršļus, pārbaudot savus spēkus un veiklību, mazie viesi varēs atminēt supervaroņu slepeno spēju mehānismu.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt