Portfolio
SākumsPortfolioSuperaģenti

Superaģenti

Pie jubilāra un viņa ciemiņiem ir ieradušies slepenie aģenti. Viņu slepenā misija – savākt spēcīgu komandu un kopīgiem spēkiem atrast naudas seifu. Uzdevums nav viegls, tā kā visur ir izliktas spiegu noklausīšanās ierīces.
Lai izvairoties no tām, un izsekotu spiegus pēc kartes, super aģentiem un bērniem, nāksies iziet cauri pārbaudījumiem, un kopīgiem spēkiem sasniegt misijas mērķi. Šī misija, ļaus noteikt, veiklību, spēku, drošsirdību un komandas darbu.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt