Portfolio
SākumsPortfolioPrinceses

Princeses

Kāda varētu būt viskarstākā meitenītes vēlēšanās svētkos? Visticamāk, kļūt par princesi, vai vienkārši līdzināties kādai no disneja princesēm, kura ir aizņēmusi mazās jubilāres prātu. Mūsu brīnumu darbnīcā, „Big Party”, sapņi kļūst par realtāti, un mēs ar lepnumu varama stādīt jūsu priekšā, visas populārākās un mīļākās disneja princeses, kuras novadīs jautru un neaizmirstamu ballīti, pēc kuras, jūs vēl ilgi jutīsieties kā pasakā.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt