Portfolio
SākumsPortfolioPepija

Pepija

Sveiki! Mani sauc Pepillota – Viktuala – Rogoldina Garzeķe vai vienkārši Pepija. Es zinu, ka bēniem patīk lasīt grāmatu par maniem piedzīvojumiem, tāpēc es izlēmu nodot viņiem dāvanas no savas lādes, taču Nilsona kungs ir noslēpis no tās atslēgas, un atdos tās tikai tad, ja tu un tavi draugi izpildīs visus grūtos Pepijas uzdevumus.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt