Portfolio
SākumsPortfolioPašiem mazākajiem

Pašiem mazākajiem

Jautri un aizraujoši piedzīvojumi, ar pazīstamajiem multfilmu vai pasaku varoņiem: Pelīte, Viltīgā lapsa, Māsiņa – Lapsiņa, Bitīte Maija, Minni Maus, Miņoni, un Lego iedzīvotāji, pavisam noteikti būs liels dzimšanas dienas pārstegums priekš pašiem jaunākajiem jubilāriem.
Kopā ar varoņiem, mazie varēs doties uz pasaku pasauli, uzzināt daudz jauna, paspēlēties un jautri pavadīt laiku. Spilgtie tērpi, pasakanie rekvezīti, jautra mūzika, pamodinās bērnu fantāziju un padarīs svētku dienu patiesi brīnumainu.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt