Portfolio
SākumsPortfolioKovboji un indiāņi

Kovboji un indiāņi

Šis kovboju un indiāņu scenārijs ir domāts, priekš bērniem vecumā no 6 -9 gadiem. Aizraujoša tematika, „Tālie rietumi”, „Kovboji un indināņi”, u.c. īpaši veiksmīga izvēle, ja dzimšanas diena ir zēnam, kuram tīk dažādi piedzīvojumi. Jubilārs varēs iejusties, šo varoņu ādā, un doties uz rančo, kur jubilāru un ciemiņus gaidīs aizraujoša programma, ar dažādām spēlēm un konkursiem. Īsti piedzīvojumu meklētāji, nepaliks vienaldzīgi arī pret – monētām un dolāriem, kuru mums netrūks.
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt