Portfolio
SākumsPortfolioDzimšanas diena ar pirātu

Dzimšanas diena ar pirātu

Kas tie tādi, „laimes meklētāji”? Kā uztaisīt pirāta karti un sasiet jūras mezglus? Kā iekarot jūras plašumus un pirātu zeltu? Par to visu, un vēl vairāk tu uzzināsi no mūs jautrajiem pirātiem.
Kopā ar viņiem, tu varēsi doties neaizmirstamos ceļojumos, iziet cauri dažādiem pārbaudījumiem, cīnīties ar hajzivīm, vēlāk nobaudīsiet pirātu roma un tortes garšu. Šāda veida pasākums, būs lieliska jautrība un dāvana jūsu bērna dzimšanas dienā!
Jau 10 gadus komanda "Big Party" veiksmīgi оrganizē tematiskās bērnu ballītes. Nosvinēt jauku ballīti var jebkurā vietā, kura būs piemērota jūsu pasākumam.

Mūsu komanda palīdzēs Jums atrast un īstenot interesantas idejas bērnu dzimšanas dienai, izlaiduma ballitei, jaungada vakaram, vai jebkurai tematiskai ballītei.

Ja Jūs vēlaties organizēt VIP pasākumu, vai bērnu tematisko ballīti, mūsu professionāļi ar prieku palīdzēs Jums izvēlēties pasākuma tematiku, atradīs piemērotu telpu, palīdzēs izveidot scenāriju, sniegs konsultāciju par to, kas liekams galdā, atradīs piemērotu mūziku, vārdu sakot, organizēs iespaidīgu atmosfēru, kura būs saskaņota ar ballītes tematiku.

Pasūtīt
svinības
Pasūtīt
 
Uzdod savu jautājumuclose

* - Obligātie lauki

Zvanīt